Newyork:               Londra :               Frankfurt:               Sydney:               Tokyo:         

Sosyal Sorumluluk

17-04-corp-csr
1982 yılında, BAGFAŞ Kurucu Murahhas Azası-Sınai Kimya Yüksek Mühendisi RECEP GENÇER tarafından bir sosyal yardım vakfı olarak kurulmuştur.
İştiraklerimizde çalışan personelin çocukları ve yöremizde imkânları kısıtlı,başarılı öğrenciler ile yurt içi ve yurt dışında yüksek öğrenim gören öğrencilere karşılıksız olarak yüksek öğrenim bursu vermektedir.
15095136_img_3121
RECEP GENÇER ANADOLU TEKNİK, ANADOLU MESLEK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ :
BAGFAŞ Kurucu Murahhas Azası- Sınai Kimya Yüksek Mühendisi RECEP GENÇER tarafından inşa edilmiş ve Türk Milli Eğitiminin hizmetine tahsis edilmiştir.
Bandırma-Edincik-Gönen yolu üzerinde, 60 bin metrekare alanda yerleşik, çağdaş eğitim anlayışına uygun tam donanımlı bir eğitim ve öğretim kurumudur.
Bu eğitim sitesinin içerisine her türlü sportif ve kültürel faaliyetlerde kullanılmak üzere NERİMAN GENÇER SPOR KOMPLEKSİ yaptırılarak, Türk gençliğinin sporcu bir kimlikle yetişmesi için hizmete sunulmuştur.
09102325_IMG_1696
RECEP GENÇER VAKFI:
Vakıf, Bandırma-Erdek-Edincik'teki orta dereceli okullarda öğrenim gören ve okul yönetimlerince
tespit edilen olanakları kısıtlı ve başarılı öğrencilere her eğitim ve öğretim yılı başında giyim yardımı yapılmaktadır. Sosyal yardımlarımız, dar gelirli yöre halkımıza
her ramazan ayında geleneksel gıda yardımı olarak devam etmektedir.